HOŞGELDİNİZ

 ATN-TRANS-LTD. ULUS-TAŞ.

Firmamız 1994 yılından beri sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Ulaşım sistemimizin ana yönleri Türkiye, Makedonya, Sırbistan, Rusya, Ukrayna, Moldovya, Beyaz Rusya, Balkan bölgesinde; Bulgaristan, Yunanistan, Romanya gibi doğu Avrupa ülkeleri bulunmaktadır. Sizlerin talebi üzerine oluşacak yeni hatları da müzakere etmek üzere hazırız. Filomuzda 23 ad. 93m³ aracımız bulunmaktadır.

Firmamızın merkez ofisi Bulgaristan Svilengrad’dadır. Bu bölgenin Türkiye ve Yunanistan sınırlarına yakınlığından dolayı yüksek trafik akışı bulunmaktadır. Bu nedenle gümrük alanında, yetenekli gümrük komisyonculuğu, sigorta hizmetleri, transit rejimi için banka teminat kaydı üzerinde denetim hizmetleri, ulaştırma hizmetleri ayrıca depolama alanında hizmet vermekteyiz. Firmamızın Bulgaristan dışında Türkiye / İstanbul / Halkalı ve Sırbistan / Pirot şube ofisleri bulunmaktadır.

Yüklerinizin zamanında ve güvenli olarak alıcısına teslim edilmesi amacıyla oluşturulan alt yapımız, öz mal araçlarımız ve hizmet anlayışımızla çalışanlarımızın sahip olduğu uzun yıllara dayalı tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde uluslararası nakliye sektöründe müşterilerimize ve partnerlerimize duyulan her alanda tam bir lojistik servis vermekteyiz.

 

Rambler's Top100
Here you can verify the TVA number. You can see if some TVA number given by a country member of the EU is valid